'הענק השקט' – הכירו את Zoho CRM

אז אנחנו נהנים ממה שאנחנו עושים. לא רק מהאתגר המקצועי אלא גם מעולם הערכים הסובב אותנו כנציגים של Zoho בישראל. אנחנו גאים לייצג לא רק את המוצר, את המותג אלא מה שעומד מאחוריה.

ZOHO CRM היא "חיה" שונה מחברות SaaS אחרות בעולם. החברה מעולם לא גייסה כסף והיא התגלמות הסטארטאפ שהחל במימון עצמי (Bootstrapped) והגיע להיות חד קרן גלובאלי.

סידהר וומבו, מנכ"ל Zoho, נולד בשנת 1967 בהודו. הוא למד ב- IIT, מדרס, עבר לארה"ב לתואר ראשון ושני מאוניברסיטת פרינסטון בניו ג'רזי. ב -1996, יחד עם אחיו, הוא התחיל את AdventNet לתמיכה בלקוחות בענן ומשם פיתח את המוצר למה שהוא כיום – CRM עם מעל 50 אפליקציות נלוות, כולן על פלטפורמה אחת במחיר שווה לכל נפש.

הוא מאמין שלא צריך להיות זוהר, לא צריך לשרוף כסף על פרסום, אסור לבצע מיזוגים ורכישות (אלא להתרכז בפיתוח התוכנה שלך להיכן שהלקוחות שלך דורשים) ולעולם לא להנפיק בבורסה – כי הנפקה מביאה יחד איתה משקיעים עם אופק קצר הרואים לנגד עיניהם רק את מקסום הערך לחברה בטווח הקצר בניגוד למיקסום הערך ללקוחות והשאת ערך מקסימאלי לאורך זמן.

https://youtu.be/uBNL_AXVU1E

את החברה Zoho הוא מוביל עם גישה חברתית.

Zoho (זוהו) מציעה את המוצר שלה לעד 3 משתמשים בחינם לכל החיים! היא מאמינה שהקטנים צריכים עזרה לגדול, תמיד, לעולם.

לפני עשור, היא הקימה את אוניברסיטת זוהו המיועדת לנערים ונערות שנפלטו ממסגרות רגילות ומספקת להם חינוך תיכוני הכולל מחשבים ואנגלית. כיום, מעל 15% מ- 10,000 מעובדי Zoho הם בוגרי ה'אוניברסיטה'.

כבר בימים הראשונים של משבר הקורונה בינואר 2020, הצהירה החברה על העברת כל העבודה בחברה לעבודה מרחוק וייסדה קרן כספית שסיפקה ללקוחות שנפגעו ממשבר הקורונה את כל שירותי Zoho CRM בחינם למהלך כל שנת 2020.

בפברואר 2020, הודיעה Zoho CRM ששימוש בכל כלי השיתוף שלה יינתנו בחינם במהלך משבר הקורונה.

ביולי 2020, Zoho CRM השיקה החברה 'משרדים שכונתיים'. מתוך ראיה עתידית שמשבר הקורונה ישפיע על דרכי העבודה בעתיד בחברה, יסדה החברה משרדים קטנים בפיזור גדול כדי לספק לעובדיה 'משרד מקומי' בו יוכלו לעבוד בנחת תוך אינטראקציה עם עובדי Zoho אחרים.

אז למה 'הענק השקט'?

כי זו חברה ששווי השוק שלה הוא מיליארדי דולרים. יש לה כ- 10,000 עובדים, מעל 60 מיליון משתמשים מאושרים בעולם, היא פרוסה במעל 185 מדינות ומערכת ה- CRM של זוהו מתורגמת ל- 26 שונות. היא רק לא אוהבת לעשות רעש מיותר כי רעש עולה כסף וזה סתם מייקר את המחיר ללקוחות ללא הצדקה.

 

יש לכם עסק ועדיין לא חוויתם את מערכת ניהול קשרי הלקוחות המובילה של חברת Tamayo? זה זמן רב ש"זוהו CRM"  הופכת את חייהם של בעלי עסקים רבים לפשוטים יותר, תוך-כדי העצמת רווחים ושבירת תקרות זכוכית כלכליות. רוצים להתקדם לזוהו? צרו קשר ונשמח לסייע ולהעניק לכם שיחת ייעוץ ללא עלות!

דילוג לתוכן