המליצו עלינו

בחרנו להביא בפניכם המלצות מלקוחות אותם ליווינו לאורך השנים גם לפני שהקמנו את Tamayo.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם כל אחת ואחד מן הממליצים לקבל חוות דעת בלתי תלויה.

PIXELLOT

גונן רודיטי

סגן נשיא, תמיכה

במהלך 2020, נלקחה החלטה ב Pixellot על כניסה לשוק ה B2C עם משפחת מוצרי ה YOU החדשים של החברה.

הבנו שפתרונות הCRM, Help Desk והתקשורת איתם אנחנו עובדים בשוק ה B2B העולמי דורשים התאמה נרחבת לשוק ה B2C ואנחנו חייבים פתרון גמיש, מלא ומתקדם לניהול ותקשורת אחודה עם לקוחות ה B2C לאורך כל שלבי החיים של הלקוח – משלב הליד, ההרשמה והתמיכה בלקוח מקצה לקצה.

בחנו מספר מערכות מובילות בשוק כמו Salesforce ו Hubspot ולבסוף בחרנו ב ZohoOne כמערכת המתאימה ביותר לכל הדרישות ואת Tamayo לעבודת היישום.

לאחר ארבעה חודשים של עבודה, התחלנו בשימוש במערכת, אנחנו מאוד מרוצים מהפתרון המלא מבית Zoho שעונה לכל הצרכים שלנו: CRM, Help Desk, Marketing Automation, צ'אט ובוט ו- BI ואנחנו ממשיכים בהתאמות וההרחבות הנדרשות.

אני ממליץ בחום על Tamayo כמובילי הפרויקט, הצוות מקצועי, זמין וגמיש מבחינת שעות עבודה (כולל עבודה מול משתמשים בארה"ב). הצוות עמד בכל הדרישות שאופיינו למערכת כולל עמידה בלוחות זמנים, בקרה, תקציב ומדדי ההצלחה ואנחנו ממשיכים בשמחה בעבודה של הרחבת הפתרון לאזורים נוספים.

לוגו של שופרסל שביצעה שיתוף פעולה עם חברת Tamayo

צבי באידה

סמנכ"ל לקוחות ושירות, שופרסל

"שרון עבד אתנו כיועץ במסגרת הטמעת מערכת CRM בשופרסל. שרון ניחן במקצועיות, באכפתיות ובמחויבות לפרויקט ותרם להצלחתו"

המילה מבנה על רקע אפור של לוגו

דוד זבידה

מנכ"ל קבוצת מבנה

"יובל אדם מאוד מקצועי, הוא מביא עימו הבנה עמוקה של צרכי הארגון ומצליח להוביל תהליכים איכותיים ומדוייקים. כמלווה, יובל תמיד מחויב ללקוח ולהתאמה אופטימלית של המערכת לצרכיו."

Pazgaz Logo - the company works with Tamayo Technologies

אמיר ארז עו"ד

מנכ"ל פזגז בע"מ

"לנהל פרויקט מיחשוב, זה מן הסתם מעמד בכיר. להיות רפרנט של חברה מול קבלן, מחייב אותך להכיר ודי הרבה להסביר. אבל להיות אחד שסומכים עליו, זה כבר משהו נדיר. אני סומך על שרון. נקודה. אמיר."

Tera-Bio-1 , הפונט מאוד קטן, כחול לבן, חב' עובדת עם טאמאיו

דפנה לייבנווירט

Head of Programs, Tera Bio Tech

יובל ושרון ליוו אותנו כחלק מתהליך ארוך של הגדרת תהליכי ניהול לקוחות וניהול הזדמנויות עסקיות. בסבלנות אין קץ ובמקצועיות רבה עקב בצד אגודל, הדריכו, התוו והגדירו איתנו את הצרכים והתהליכים, ובסופו של דבר תפרו לנו פתרון גמיש, ההולם חברה משתנה בשוק חדש, שיאומץ על ידי צוות מגוון.

אנחנו סמוכים ובטוחים כי Tamayo ימשיכו לתמוך בנו בפרויקט זה, כמו גם בפרויקטים נוספים שכבר רוקמים עור וגידים.

Perrigo - לוגו. החברה באה בשיתןף פעולה עם Tamayo technologies

ארנון אפרים

מנהל מכירות סחר ושירות, פריגו ישראל

"עבדנו עם שרון במסגרת הטמעת מערכת מידע חדשה. שרון הפגין רמת מקצועיות וזמינות גבוהות ביותר, ועבודתו אופיינה באבחון מדויק, מעמיק ומהיר של צרכי האירגון. נסיונו העשיר תרם רבות לעיצוב המערכת והובלת התהליך, והמחויבות להצלחה היתה ללא דופי. תודה על ההטמעה המוצלחת, שמח להמליץ עליך מכל הלב!"

REIT 1 לוגו של חברת נדל"ן שקיבלה ייעוץ עבור Zoho CRM מחב' טמאיו

אבירם בנסולי

סמנכ"ל כספים REIT1

"יובל, עבדנו ביחד בפרויקט בו שימשת כיועץ חיצוני. התרשמתי מאוד מתהליך האפיון אותו הובלת במקצועיות רבה, בצורה יעילה, ושירותית. זכינו לשיתוף פעולה מצוין, ובתחושת ביטחון בקשר להבנתך את צרכי הארגון."

Perrigo - לוגו. החברה באה בשיתןף פעולה עם Tamayo technologies

קארין כהן

מנהלת מערך שירות לקוחות, פריגו ישראל

"שמי קארין ואני מנהלת מערך שירות לקוחות של חברת פריגו. רוצה לשתף בסיפורי האישי: הגעתי לחברת פריגו ב7.18 והפרויקט הראשון שניתן לי היה אפיון הקמה ובנייה של מערכת ה-SF עבור מוקדי השירות וצוותי המכירות של החברה. לא הכרתי את תהליכי החברה, ולא הגעתי מרקע של חברות תרופות. ואז פגשתי את שרון – שליווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ותמיד בשירותיות ובאדיבות תוך חשיבה ומתן פתרונות יצירתיים. כיום שנה וחצי אחרי יש בחברת פריגו מערכת CRM טובה ומקיפה. תשתית מצוינת שחשבו בה על הכל – וכיום אני מבינה את המשמעות של ליווי ע"י גורם מקצועי, ששומר שלא אפספס גם בפרטים הקטנים. תודה רבה ובהצלחה בהמשך, קארין"

אבי לביא

מנהל מערכות ידע Holdings XT

"יובל הוא אדם שרואה אנשים ומבין את צרכיהם עוד לפני הטכנולוגיה. לא חושש לומר אמת וברגישות, גם אם היא לא ממש נעימה. בחוויה שלי, יובל מהווה Game Changer להצלחת יישום בחצר הלקוח"

cms כיתוב מעוצב של לוגו כחול על רקע אפור

יוסי כהן

מנכ"ל, CMS

"ברצוני להמליץ בחום על עבודה עם יובל שמיר. יובל ליווה אותנו במשך שנתיים בפרויקט ארוך ומורכב. עבודתו מאפיינת באבחון מדויק של צרכי הלקוח, נועם הליכות ושירות אישי. העבודה עם יובל מעניקה תחושה אמיתית של שותפות לדרך."

ערן גוטמן

מנמ"ר קבוצת שיכון ובינוי

"יובל איש מקצוע מהשורה הראשונה, שמביא עימו יכולת הבנה וניתוח לתהליכים וצרכים עסקיים. ביחד עם יכולת זאת יובל בעל ניסיון בהוצאה לפועל ובצוע של פרויקטים מורכבים תוך ניהול סיכונים והצלחה בשלב ההטמעה."

ערן מלר

מייסד ומנכ"ל אקופיה

ברצוני להעיד בחום על העבודה עם שרון – מקצוען ללא פשרות בעל הבנה טכנולוגית ותהליכית עמוקה ביותר, בעל ידע וניסיון מקצה לקצה: החל מאבחון מדויק של צרכינו כלקוח, דרך עיצוב הפתרון המתאים, ניהול המכרז ובחירת ספק, ניהול הפרויקט עבורנו מול הספק – ליווי אמיתי אשר נותן תחושת מקצועיות וביטחון. העבודה עם שרון מעניקה תחושה של שותפות אמיתית בשילוב עם שירות מקצועי ביותר.

דילוג לתוכן