בשורה מאת טאמאיו: המלך (ERP) מת, יחי המלך (CRM) החדש!

כמו במקרים רבים בטבע, המלך נח זמן רב מדי על זרי הדפנה, השמין והפך איטי ומגושם עד שיום אחד, היורש הצעיר שלו בא ועקף אותו בריצה קלילה וללא תחרות. זהו המקרה של מערכות ה- ERP.

במהלך שנות ה- 90 של המאה הקודמת פרץ ה- ERP לבמה ומיד הפך לסטנדרד. ה- ERP פתר בעיה מרכזית אחת של ארגונים – מערכות מידע מרובות ומבוזרות שכל אחת מטפלת בנושא אחר והן לא תמיד מסונכרנות. במכירות עובדים על מערכת אחת, במחסן על מערכת אחרת ובכספים על מערכת שלישית. אם היום מדברים על 'אמת ארגונית אחת' זה מסיבה טובה – פעם לכל בעל תפקיד בארגון היתה את האמת המחלקתית שלו.

מערכת ה- ERP ניחנה ובלטה בחוזקה הכי גדולה שלה – מערכת רבת מודולים המסונכרנים זה עם זה. נמצאה  הגאולה והיא הובלה על ידי מנהלי כספים שרצו אמת ארגונית אחת וכפו את המערכות על המכירות, השיווק, הלוגיסטיקה ושאר מחלקות הארגון. המערכות היו (ועדיין) גדולות ומגושמות ומהר מאוד התברר שהלקוח העיקרי שלה היא מחלקת הכספים בעוד השאר סובלים ממערכת מגושמת, לא גמישה לשינויים ולא זמינה מכל מקום. מחלקת הכספים, היחידה כמעט מכל הארגון שאינה אחראית לייצור ערך היא זו שכבלה את הארגון למערכת שלא נתנה לו לרוץ קדימה.

ואז הגיעו מערכות ה- CRM (מערכות לניהול קשרי לקוחות) בענן והוציאו את הכספים מן התמונה. מערכת ה- CRM בענן כוללת מודולים של ניהול לקוחות, מוצרים, מחירים, הצעות מחיר ומלאי. היא תומכת בתהליכי מכירה, שירות ושיווק ומאפשרת לארגון לנהל את כל הפעילות במקום אחד. מכירות, שיווק, שירות, לוגיסטיקה – הכל.

 

על הפעילות של טאמאיו בגזרת ה-CRM

כאשר מדברים על מערכות לניהול קשרי לקוחות (מערכות CRM), חשוב לציין באותה נשימה כי אחת המערכות אשר מובילות את התחום כיום נקראת Zoho CRM והיא מהווה את חוד החנית תודות לאפיון טכנולוגי מתקדם. 

המערכת גמישה, זמינה מכל מקום במחשב ובנייד, ניתן לבנות מעליה במהירות וביעילות, יישומים ואפליקציות התפורים למידות הארגון ולאפשר לו לפרוח, לרוץ ולנצח. ושיסתיים התהליך העסקי, רק צריך להעביר את הפעולה (בממשק) לכספים ושהם יעבדו באיזה מערכת שהם רוצים.

אז אם גם אתם רוצים לחוות 'חופש' ממערכת כובלת שרק עוצרת את העסק שלכם ולרוב עולה בסדרי גודל כספי (10X) ובמונחי זמן (X5) ורוצים להמריא עם מערכת חדישה ומהירה – נסו לחבור למלך החדש בשכונה.

אנו כאן בטאמאיו, חרתנו על דגלנו להעניק שירות חסר-פשרות ללקוחותינו, תוך הענקת קשת שירותים שעניינם בפתרונות מערכות אינטגרציה ומערכות CRM לעסקים, וכיום – רגע לפני 2022, אנו הופכים יותר ויותר מוכרים בתעשיית ה-B&B, כחברה שמשווקת Zoho CRM.

במידה ואתם בעלי עסקים ויש לכם שאלות לגבי מערכות ניהול הלקוחות של זוהו, צרו קשר ונשמח לענות על כל שאלה!jת

דילוג לתוכן