5 דברים שלא ידעתם על Zoho

Zoho היא חברה המספקת שירותי ניהול מידע וזוכה להערכה רבה בקרב לקוחותיה בארץ ובעולם. בין לקוחותיה של Zoho מצויים כמה מהחברות הגדולות והוותיקות ביותר בשוק הבינלאומי. מוצר הדגל של החברה הוא ה- Zoho CRM, מערכת ניהול לקוחות מתקדמת שהופכת את משימת ניהול המידע של העסק לכלי של צמיחה, יעילות וקידום בקרב לקוחותיו. זו הסיבה שכל חברה חייבת להכיר את Zoho.

Zoho – מובילה בפלטפורמת ה- CRM

Zoho מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם, מערכת CRM לניהול המידע של העסק באופן ממוחשב ומקוון. מערכת זו היא הבסיס עבור כל חברה, גדולה או קטנה, לניהול נכון ויעיל של תעבורת המידע הנוצרת בממשק שבין החברה ללקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, לצד תעבורת המידע הנוצרת בתוך החברה על ידי ובין עובדיה. הנה 5 דברים שלא ידעתם על Zoho ושבהחלט כדאי לדעת.

1. מצויה בשימוש קבוע על ידי מאות אלפי חברות ברחבי העולם

Zoho היא חברה וותיקה (הוקמה בשנת 1996) אשר קנתה לאורך השנים קהל משתמשים גדול ושבע רצון, המונה מאות אלפי חברות ועסקים. מגוון החברות הוא רחב והוא כולל חברות בתחום המסחר הקמעונאי, המסחר הסיטונאי, חברות לוגיסטיקה, שילוח, ייצור, חברות עסקיות ומגוון חברות נוספות. עצם תפוצת המוצר של Zoho בקרב חברות אשר עוסקות במגוון רחב של תחומים, מעיד כי מדובר במוצר המספק פתרונות בצורה רחבה אשר אינו מתמקד בענף פעילות צר. תפוצתה הרחבה של Zoho גם מעידה עליה שהיא זוכה לאמינות רבה בקרב לקוחותיה.

2. ZOHO היא חברה מוערכת אשר זוכה לדירוג גבוה בתחום פעילותה

Zoho זוכה להערכה רבה לא רק בקרב המשתמשים שלה, אלא גם בקרב חברות ייעוץ ומחקר מובילות כגון Gartner ו- Forrester. בשנת 2020, דורגה Zoho ב- 4 Magic Quadrants שונים של Gartner, הישג שחברות בודדות בעולם יכולות להתגאות בו. גם כתבי עת יוקרתיים המבצעים דירוגים וביקורות אודות מערכות ה- CRM השונות מצביעים על Zoho כמובילה. מוצריה של חברת Zoho זוכים לדירוגים גבוהים, כאשר גולת הכותרת היא שמערכת ה- CRM של Zoho דורגה בשנת 2021 כמערכת ה- CRM הטובה ביותר, על ידי המגזין העולמי PC Magazine.

3. פלטפורמה המאפשרת אוטומציה מלאה של כל פעילות העסק

המערכת של Zoho מצעידה חברות בעולם למעבר מלא של פעילות העסק לפלטפורמות ממוחשבות. כיום, באמצעות שימוש במערכת של Zoho, ניתן להתחבר לפעילות החברה, באופן מקוון ומכל מקום. המערכת של Zoho מאפשרת ביצוע מקוון של פעולות בין עובדי החברה לבין עצמם ובינם לבין לקוחות החברה. המערכת אף מאפשרת לקיים פגישות עבודה מקוונות וכל זה מתוך המערכת של Zoho. כמו כן, המערכת מאפשרת ממשק עם מגוון אפליקציות עסקיות מובילות בשוק.

4. Zoho מאפשרת קיום ערוצי תקשורת מגוונים בין החברה ללקוחותיה

המערכת של Zoho מאפשרת יצירת קשר עם לקוחות החברה במגוון ערוצים. המערכת מאפשרת יצירת פניה טלפונית ללקוח באופן המאפשר תיעוד בזמן אמת של תוכן השיחה. כמו כן, המערכת מאפשרת יצירת רשימות תפוצה לכתובות דאר אלקטרוני לכמות גדולה של לקוחות או פניה ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני באופן אישי. לצד זאת, ניתן ליזום באמצעות המערכת פניה באופן פרטי ללקוח מסוים, גם באמצעות התכתבות בצ'אט חי. המערכת גם מציעה ללקוח עצמו ליזום קשר עם החברה באמצעות ערוץ מסוג זה. גם במקרה זה, יתרונה של המערכת היא באפשרות תיעוד האינטראקציה עם הלקוח בזמן השיחה עמו.

5. מתן פתרונות ליצירת ערוצי תקשורת רציפים בין עובדי החברה

המערכת של Zoho מאפשרת לעובדי החברה לתקשר ביניהם בקלות, לחלוק תובנות, לקיים פגישות דרך המחשב, להעביר זה לזה עדכונים והכל בלחיצת כפתור. לצד מערכת דואר אלקטרוני ארגונית, כוללת מערכת הניהול של Zoho גם צ'אט פנים ארגוני שמאפשר יצירת שיח בין העובדים בצורה קלה ופשוטה.

Zoho מאפשרת בקרה בזמן אמת על פעילות הלקוח

המערכת של Zoho כוללת רכיבים נוספים המאפשרים מעקב ותחזוקה של הקשר בין החברה ללקוחותיה. אחד מאותם רכיבים הוא האפשרות לקבל התראה על ידי המערכת במצב של יצירת אינטראקציה מצד מי מהלקוחות עם אחד מממשקי החברה.

Zoho מאפשרת מעקב אחר משימות החברה

על ידי יצירת מערכת התראות מתקדמת, מאפשרת המערכת של Zoho טיפול רציף ועדכני בכל אחת מהמשימות הנתונות לפתחה של החברה, הן בנוגע לניהול צוות העובדים והן עבור כל עובד ביחס לקשר שלו מול לקוחות החברה.

שימוש במערכת ה- CRM של Zoho – למען יעילות החברה

המערכת של Zoho היא הכלי עבור כל חברה להתנהלות נכונה ומיטבית. המוניטין של Zoho ברחבי העולם מעיד אל איכות המוצר שלה, לא רק ביחס למגוון הרכיבים הייחודי שניתן למצוא בו, אלא גם בהיותו ידידותי למשתמש. שימוש במערכת של Zoho הוא המפתח להגדלת מכירות ומיצוי הפוטנציאל הארגוני של החברה.

מאמרים נוספים מהבלוג של טמאיו

נשים מחזיקות טלפונים ניידים

אם כבר CRM, אז רק מערכת של ZOHO

שנת 2022 כבר כאן והחלטה טובה עבור עסקים בינוניים וגדולים בשנה זו היא לעבוד עם ZOHO כדי להשיג אפקטיביות מיטבית בניהול קשרי לקוחות וכל הפעולות

Read More »
אשת עסקים משתמשת ב-ZOHO CRM

5 דברים שלא ידעתם על Zoho

Zoho היא חברה המספקת שירותי ניהול מידע וזוכה להערכה רבה בקרב לקוחותיה בארץ ובעולם. בין לקוחותיה של Zoho מצויים כמה מהחברות הגדולות והוותיקות ביותר בשוק

Read More »
דילוג לתוכן